Uprawa w gruncie: bulwy sadzimy wiosną (na głębokość 5 cm) na początku V. Wybieramy słoneczne lub lekko zacienione miejsca i żyzne, próchniczne gleby. Bulwy kalli nie zimują w gruncie. Należy je wykopać przed zimą i przechować w wilgotnym torfie lub trocinach w chłodnym pomieszczeniu do wiosny. Uprawa w doniczkach: bulwy sadzić w żyzną, zasobną w składniki pokarmowe, przepuszczalną i lekko kwaśną glebę. Doniczki możemy trzymać w mieszkaniu lub przenieść do ogrodu lub na taras. Co 14 dni zasilamy rośliny nawozami wieloskładnikowymi. Po kwitnieniu kalla przechodzi w stan spoczynku. Zasychanie liści, to znak do zaprzestania podlewania i zasuszenia roślin. Bulwy wyjmujemy z doniczki, czyścimy i przechowujemy w wilgotnym torfie lub trocinach w chłodnym pomieszczeniu do wiosny. Wiosną bulwy wysadzamy ponownie do doniczek, podlewamy i zasilamy.
11-149
Stanowisko
Słoneczne i półcieniste
Wysokość rośliny
35-45 cm
Okres kwitnienia
VII-VIII
Kwiaty cięte
Tak
Zimowanie
Nie zimuje
Ilość sztuk
1
Termin wysyłki
Od poł. marca

Kalla Morning Sun

Bulwy - 1 op.: 1 szt.

Należy do nowej grupy pięknych, dekoracyjnych odmian, których kwiaty są popularne we współczesnej florystyce. Kalla Morning Sun (Zantedeschia) kwitnie długo, zdobi ogród bardzo trwałymi, dwubarwnymi kwiatami, które w miarę rozkwitu nabierają coraz mocniejszej, pomarańczowo-czerwonej barwy. Może być uprawiana na rabatach lub w doniczkach, w wazonie utrzymuje świeżość ponad 10 dni.

11-149
Niedostępny
Kolor: Pomarańczowy
Cena
13,50 zł

(13,50 zł / szt.)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 


VII-VIII
Okres kwitnienia
Słoneczne i półcieniste
Stanowisko
Tak
Kwiaty cięte
35-45 cm
Wysokość rośliny
Od poł. marca
Termin wysyłki
Nie zimuje
Zimowanie
1
Ilość sztuk
Opinie o produkcie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Recenzje produktów zamieszczone na naszej stronie internetowej pochodzą wyłącznie od zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu i podlegają moderacji. Obsługa sklepu nie weryfikuje, czy autor recenzji faktycznie nabył produkt.
Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: