• Obecnie brak na stanie

Funaben Plus 03 PA jest to sprawdzony preparat w formie pasty do bezpośredniego malowania ran drzew skutecznie zwalczający zgorzel kory, leukostomozę i raka drzew owocowych.

Specjalnie dobrana formulacja oparta na sprawdzonej substancji grzybobójczej zwalcza fitopatogeny drzew i znacznie przyspiesza zabliźnianie się ran powstałych po wszelkiego rodzaju cięciach, wiosennym pękaniu kory i innych uszkodzeniach mechanicznych.Przeznaczona jest do stosowania w sadach, ogrodach działkowych i przydomowych. Łatwa w użyciu – w forma emulsji a nie mazi, nie tężeje tak w niskich temperaturach, co pozwala dokładnie pokryć chronione powierzchnie.

 

Problemy:Uprawa:Stosowanie / dawka:
Zgorzel kory
Leukostomoza
Rak drzew owocowych
Jabłoń
Brzoskiwinia
 Zalecana dawka : 100g środka /18 dm2 powierzchni rany

Środek można stosować niezależnie od pory roku i fazy wzrostu. Zawartość opakowania wymieszać np. drewnianą pałeczką aż do uzyskania pasty o jednorodnej konsystencji. Rany powstałe w wyniku zakazenia zgorzelą kory, rakiem, leukostomozą wyciąć do zdrowej tkanki, oczyścić i wyrównac brzegi, nadając im kształt zblizony do owalu. Niezbędne jest dokładne pokrycie ran za pomocą pędzla jednolitą warstwą pasty. Środka nie należy rozcieńczać. Nie stosować w czasie opadów deszczu i w temperaturze ponizej 0 stopni C.
92-740

Funaben Plus 03 PA 250g - Fregata

Kategoria produktu: grzybobojcze

Środki ochrony roślin mogą nabywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.


Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych i profesjonalnych.

92-740
Niedostępny
Cena
28,00 zł
Ilość
BRAK
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać:
Kod: 70-294

Porzeczka Blanka

1 szt.
14,40 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK