Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 
Funaben Plus 03 PA 350g - Fregata

Funaben Plus 03 PA 350g - Fregata

19,50 zł 92-740

Dostępny

Środki ochrony roślin mogą nabywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.


Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych i profesjonalnych.

Więcej szczegółów

Funaben Plus 03 PA jest to sprawdzony preparat w formie pasty do bezpośredniego malowania ran drzew skutecznie zwalczający zgorzel kory, leukostomozę i raka drzew owocowych.

Specjalnie dobrana formulacja oparta na sprawdzonej substancji grzybobójczej zwalcza fitopatogeny drzew i znacznie przyspiesza zabliźnianie się ran powstałych po wszelkiego rodzaju cięciach, wiosennym pękaniu kory i innych uszkodzeniach mechanicznych.Przeznaczona jest do stosowania w sadach, ogrodach działkowych i przydomowych. Łatwa w użyciu – w forma emulsji a nie mazi, nie tężeje tak w niskich temperaturach, co pozwala dokładnie pokryć chronione powierzchnie.

 

Problemy:Uprawa:Stosowanie / dawka:
Zgorzel kory
Leukostomoza
Rak drzew owocowych
Jabłoń
Brzoskiwinia
 Zalecana dawka : 100g środka /18 dm2 powierzchni rany

Środek można stosować niezależnie od pory roku i fazy wzrostu. Zawartość opakowania wymieszać np. drewnianą pałeczką aż do uzyskania pasty o jednorodnej konsystencji. Rany powstałe w wyniku zakazenia zgorzelą kory, rakiem, leukostomozą wyciąć do zdrowej tkanki, oczyścić i wyrównac brzegi, nadając im kształt zblizony do owalu. Niezbędne jest dokładne pokrycie ran za pomocą pędzla jednolitą warstwą pasty. Środka nie należy rozcieńczać. Nie stosować w czasie opadów deszczu i w temperaturze ponizej 0 stopni C.

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE