Cechy:

  • Apetyczne, zielone strączki proponowanej odmiany są nie tylko smaczne, ale również bardzo wartościowe pod względem odżywczym. Fasola szparagowa dostarcza dużych ilości doskonale przyswajalnego białka roślinnego, jest bogata w magnez, potas, fosfor i inne mikroelementy oraz witaminy – zwłaszcza te z grupy B.

Wskazówki uprawy:

  • Siew: Nasiona fasoli Jaga wysiewamy wprost na grządki późną wiosną i wczesnym latem. Siew można ponawiać co tydzień do końca czerwca, by wydłużyć zbiory aż do wczesnej jesieni. Pierwsze strączki będą gotowe do zerwania w pierwszej połowie sierpnia.
  • Fasola lubi stanowiska słoneczne, z glebą o odczynie lekko kwaśnym bądź obojętnym, przepuszczalną i wilgotną, lecz nie zlewną.
03-306
Gramatura
20 g
Termin wysyłki
Od stycznia

Fasola Jaga nasiona 20g

Kategoria produktu: fasola

Nasiona - 1 op.: 20 g

Szparagowa, karłowa, średniowczesna, plenna odmiana łatwa w uprawie i zbiorze. Smaczne, bezwłókniste, proste i smukłe strąki są wyrównane pod względem kształtu i długości(15-17 cm).. Mają delikatne, miękkie ścianki bez twardych włókien i wyściółki pergaminowej. Apetyczne, zielone strąki proponowanej odmiany są nie tylko smaczne, ale również bardzo wartościowe pod względem odżywczym. Fasola dostarcza dużych ilości doskonale przyswajalnego białka roślinnego, jest bogata w magnez, potas, fosfor i inne mikroelementy oraz witaminy – zwłaszcza te z grupy B.

03-306
Dostępny
Cena
5,50 zł
Ilość
Dostawa od 8,50 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

Od stycznia
Termin wysyłki
20 g
Gramatura
Zobacz inne z tej kategorii:
Kod: 03-004

Fasola Jagusia

4,60 zł
  • Obecnie brak na stanie
BRAK
Mogą Ci się również spodobać: