Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 
NOWOŚĆ
PROMOCJA
Winorośl Reliance

Winorośl Reliance

Nowość
Promocja

15,50 zł 70-678

Stara cena: 25,50 zł

Niedostępny

Sadzonka w doniczce - 1 opak.: 1 roślina.Winorośl Reliance to odmiana polecana do uprawy ze względu na atrakcyjne owoce, jak również wytrzymałość na choroby i mróz. Owoce deserowe, bezpestkowe, różowo-czerwone, smaczne, słodkie z truskawkowym aromatem; dojrzewają w pierwszej połowie IX.

Więcej szczegółów


  • Ilość sztuk: 1

Wskazówki uprawy:

  • Winorośl Reliance jest to gatunek ciepło- i światłolubny. Najlepszym stanowiskiem dla winorośli jest miejsce ciepłe, słoneczne, osłonięte od wiatru, przy ścianie budynku lub murze, na wystawie południowej lub południowo zachodniej.
  • Gleba: podłoże pod winorośl powinno zawierać dużą ilość składników pokarmowych. Najlepsze są gleby lekkie, próchniczne, łatwo nagrzewające się, o odczynie zbliżonym do obojętnego lub lekko zasadowe.
  • Sadzenie: przed posadzeniem sadzonek warto ziemię wzbogacić wykorzystując nawóz z przekompostowanego obornika lub kompostu. Do dołka wlewamy wodę, kiedy dołek nieco przeschnie wsadzamy sadzonkę. Winorośl sadzimy w dołku o głębokości 20 cm i szerokości 40 cm. Młoda winorośl powinna rosnąć przy podporze, może nią być płot, pergola lub palik.
  • Zimowanie: jesienią zabezpiecza się rośliny przed przemarznięciem usypując kopczyk z ziemi lub kompostu wysokości 20-30 cm, tak aby przysypać i zabezpieczyć miejsce szczepienia. Winorośl Reliance wytrzymuje mrozy do -20°C. W chłodniejszych regionach wymaga całkowitego okrycia. Szybko odbudowuje ewentualne uszkodzenia mrozowe i obficie owocuje z dolnych pąków, które były zabezpieczone 40 cm kopczykiem z ziemi. Doskonale sprawdza się w uprawie pod osłonami.
  • Zbiór: 1. poł. IX.

Sadzonka w doniczce - 1 opakowanie: 1 roślina.

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 16:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 18:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE