Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 
NOWOŚĆ
Malina Tulameen

Malina Tulameen

Nowość

11,90 zł 70-401

Niedostępny

Sadzonka w balocie - 1 opak.: 1 roślina.

Malina Tulameen to letnia odmiana o sztywnych, wysokich pędach (do 2 m). Odporna na choroby, bardzo plenna. Zbiór owoców w połowie VII. Owoce bardzo duże, 5-7 g, błyszczące, o fantastycznym smaku, trwałe, nie drobnieją.

Więcej szczegółów

  • 2 m

  • Termin wysyłki: Październik
    Ilość sztuk: 1

Wskazówki uprawy:

  • Malina Tulameen owocuje na dwuletnich pędach. Może być prowadzona w formie wolnostojącej. Rozstawa rzędów wynosi 1,5 m, a odległość między roślinami 0,5 m.
  • Gleba: malina Tulameen rośnie najlepiej na glebie żyznej, średnio zwięzłej, słabo kwaśnej.
  • Cięcie: polega na wycięciu starych (dwuletnich) pędów po zakończonym owocowaniu późną jesienią lub wczesną wiosną na wysokości kilku cm nad ziemią. Zostawiamy tylko młode tegoroczne pędy, które nie owocowały. Jednocześnie należy usunąć nadmiar młodych pędów, pozostawiając do 5-7 sztuk w krzewie.
  • Nawożenie: w czasie wzrostu należy pamiętać o podlewaniu roślin i nawożeniu nawozami bogatymi w azot. Nawożenie powinno być wykonywane w ten sposób, aby rośliny rozpoczęły wegetację możliwie wcześnie na wiosnę i szybko rosły. Celowe jest wczesne zastosowanie wolno działającego nawozu azotowego, np. mocznika. W późnym okresie, tj. w V i VI, niezbędne jest 2-3 krotne zastosowanie łatwo dostępnego azotu, np. w formie saletry amonowej.

Sadzonka w balocie - 1 opakowanie: 1 roślina.

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE