Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Drzewa i krzewy owocowe

produktów na stronie


Drzewka i krzewy owocowe oraz ozdobne

drzewka i krzewy  owocoweDrzewka i krzewy owocowe to nie tylko pyszne owoce z własnej uprawy, ale także ozdoba i urozmaicenie każdego ogrodu. Drzewka owocowe sadzi się na co najmniej kilka lat, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór miejsca, w którym je usytuujemy. Większość odmian preferuje dobrze nasłonecznione miejsca z żyzną glebą.

Krzewy owocowe

Krzewy owocowe również mogą pełnić funkcje ozdobne, zwłaszcza te, które jesienią się przebarwiają, przybierając najpierw żółtą, a później czerwoną barwę (np. aronia). Florexpol od 25 lat oferuje zdrowe, dobrze ukorzenione i rozgałęzione rośliny: zarówno drzewka, jak i krzewy owocowe oraz ozdobne. W większości pochodzą one od polskich, sprawdzonych producentów.

Oferowane przez nas drzewka i krzewy owocowe są starannie dobierane przez nasz zespół ekspertów. Oprócz dobrze znanych i cenionych, takich jak śliwa węgierka, co sezon wprowadzamy do sprzedaży nowe gatunki i odmiany. Nasze krzewy owocowe rodzą aromatyczne owoce, doskonałe na konfitury, galaretki, soki, do bezpośredniej konsumpcji i mrożenia. Przepisy na owocowe przysmaki znajdą Państwo na naszym blogu.

Drzewka i krzewy ozdobne

krzewy ozdobneWszystkie oferowane przez nas drzewka owocowe i krzewy ozdobne zostały sprawdzone w polskich warunkach klimatycznych. Większość z nich wyróżnia się wysoką odpornością na choroby oraz mróz. Do każdej z oferowanych przez nas roślin dołączana jest instrukcja uprawy. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące wymagań, owocowania, zbiorów oraz pielęgnacji drzew i krzewów owocowych dostępne są również w opisie każdego z produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo drzewka i krzewy owocowe, m.in. jabłonie, grusze, śliwki, wiśnie, czereśnie, brzoskwinie, a także orzechy, porzeczki, agrest, borówki, jeżyny i maliny, oraz krzewy ozdobne, m.in. tuje, cyprysiki, berberysy, jałowce, róże i wiele innych interesujących roślin.

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8.00 do 17.00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Zapraszamy również do naszego Centrum Ogrodniczego w Dębówce k. Lublina

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 15.00
niedziela: 10.00-15.00