Sumin Pułapka z żelem na mrówki gotowa do użycia żel-przynęta
Substancje czynne: Acetamiprid – 1g/kg
Gotowa do użycia żelowa przynęta na mrówki. Mrówki są wabione przez żel-przynętę, owady pobierają preparat i przenoszą do gniazda, co prowadzi do wyniszczenia całej kolonii. Działanie biobójcze ujawnia się po 48–72 h od spożycia żelu przez mrówki.

Zawiera gorzką substancję, która zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta. Do stosowania profesjonalnego i powszechnego.
Przeznaczenie:
Żelowa przynęta do zwalczania mrówek wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Stosować w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek.

 

Sposób stosowania i dawkowania:

Pudełko:
Przytrzymując pudełko na płaskim podłożu, wyłamać wypustki (3 szt.) znajdujące się przy krawędzi pudełka. Wypychając je na zewnątrz by doprowadzić do ich całkowitego oderwania. Umieścić pudełko w miejscach przebywania i przechodzenia mrówek, przy ścianach w kuchni, na tarasie czy przy gniazdach mrówek. Produkt należy wymienić po 2-3 tygodniach. By przerwać działanie biobójcze należy usunąć pudełko.

Wkład żelowy:
Wyciągnąć z opakowania 1 wkład zawierający 35 g gotowego do użycia żelu na mrówki. Odkręcić końcówkę dozującą. Włożyć wkład do pistoletu dozującego żel lub użyć strzykawki. Dozować żel w dawce 0,3 g (ok. 1 cm średnicy) co 1-3 m na niechłonącą powierzchni na ścieżkach przechodzenia mrówek. Monitorować zużycie żelu i w razie potrzeby ponownie zaaplikować. Wydajność jednego wkładu 35 g to ok. 100-120 dawek żelu. W razie konieczności ponownie uzupełniać aplikacje co 1-3 tygodnie. By przerwać działanie biobójcze należy wyczyścić powierzchnie detergentem.

Tubka:
Zdjąć nakrętkę, przyciąć końcówkę dozującą. Nałożyć kilka kropli żelu na niechłonącą powierzchnię (płytki, linoleum,
powierzchnie z tworzyw sztucznych) na ścieżkach przebywania mrówek. Konieczne odnawiać zabieg co 1-3 tygodnie po pierwszym zastosowaniu w zależności od stopnia inwazji owadów. By przerwać działanie biobójcze należy wyczyścić powierzchnie detergentem.

93-638

Pułapka z żelem na mrówki 10g - Sumin

Kategoria produktu: owadobojcze

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.
93-638
Dostępny
Cena
16,00 zł
Ilość
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 

Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: