Wskazówki uprawy:

  • Jeżyna bezkolcowa Triple Crown jest bardzo odporna na przemarzanie i niewymagająca w stosunku do podłoża.
  • Stanowisko: jeżyna lubi miejsca nasłonecznione, osłonięte od wiatru.
  • Gleba: najlepiej rośnie na lekko kwaśnej, żyznej, próchnicznej, piaszczysto-gliniastej, umiarkowanie wilgotnej glebie. Podłoże należy wyściółkować kompostem lub trocinami, aby utrzymać wilgoć w obrębie korzeni.
  • Sadzenie: w ogródkach przydomowych polecany jest kolumnowy system uprawy. Jeżyny wysadzamy przy pojedynczych podporach (słupach, płotach, drabinkach).
  • Cięcie: jeżyna Triple Crown, podobnie jak malina, owocuje na pędach zeszłorocznych, dwuletnich, które po owocowaniu zamierają. Po zbiorach wycinamy wszystkie pędy dwuletnie, które owocowały. Zostawiamy pędy jednoroczne (te, które nie owocowały) do następnej wiosny. Latem zbyt wyrośnięte pędy jednoroczne skracamy do 160 cm. Zabieg ten stymuluje wytwarzanie pędów bocznych i zwiększa owocowanie w przyszłym roku.
  • Nawożenie: odbywa się wiosną. Można stosować saletrę amonową.
  • Zbiór: 1 poł. VIII.
70-630
Zimowanie
Zimuje
Ilość sztuk
1

Jeżyna bezkolcowa Triple Crown

W doniczce - 1 op.: 1 roślina.

Jeżyna bezkolcowa Triple Crown tworzy proste, sztywne pędy, ale owocuje tak obficie, że może wymagać podpór. Owocuje przez 5 tygodni, już od pierwszej połowy sierpnia. Owoce bardzo duże, soczyste, o wyjątkowym smaku, bardzo smaczne.

70-630
Niedostępny
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 


Zimuje
Zimowanie
1
Ilość sztuk
Opinie o produkcie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Recenzje produktów zamieszczone na naszej stronie internetowej pochodzą wyłącznie od zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu i podlegają moderacji. Obsługa sklepu nie weryfikuje, czy autor recenzji faktycznie nabył produkt.
Zobacz inne z tej kategorii:
Mogą Ci się również spodobać: