Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 
Morwa Full Seasons

Morwa Full Seasons

26,00 zł 70-634

Sadzonka w doniczce - 1 opak.: 1 roślina

Morwa Full Seasons to krzew lub nieduże drzewko dorastające do 4-5 m. Ma właściwości prozdrowotne. Owoce są początkowo biało-żółte, następnie różowe, w pełni dojrzałości ciemnofioletowe, słodkie, soczyste, smaczne. Dojrzewają w VI. Napar z liści jest skutecznym środkiem w leczeniu nadciśnienia i cukrzycy.

Więcej szczegółów

  • 4-5 m

  • Ilość sztuk: 1

Wskazówki uprawy:

  • Morwa Full Seasons jest odmianą, która wyróżnia się bardzo obfitym owocowaniem, niskim wzrostem i małymi wymaganiami siedliskowymi. Jest odporna na suszę, zasolenie podłoża, zanieczyszczenie powietrza i mało wymagająca co do podłoża.
  • Stanowisko: wymaga miejsc słonecznych, osłoniętych od wiatru.
  • Gleba: rośnie dobrze na glebach mniej zasobnych, piaszczystych, lekkich, przepuszczalnych, o odczynie obojętnym lub lekko kwaśnym.
  • Zimowanie: w chłodniejszych rejonach kraju może lekko przemarzać. Jest dość odporna na mrozy, ale młode rośliny dobrze jest na zimę zabezpieczyć przez pierwsze 2-3 lata owijając je włókniną lub matą słomianą.
  • Zastosowanie: morwa Full Seasons dobrze znosi przycinanie, może być stosowana na cięte żywopłoty, należy  jednak pamiętać, że często przycinana nie będzie owocować i pozostanie głównie rośliną ozdobną. Morwa Full Seasons pięknie prezentuje się jako soliter na trawniku.

Sadzonka w doniczce - 1 opakowanie: 1 roślina.

 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE