Wskazówki uprawy:

  • Malina Golden Queen owocuje na dwuletnich pędach. Może być prowadzona w formie wolnostojącej. Rozstawa rzędów wynosi 1,5 m, a odległość między roślinami 0,5 m.
  • Gleba: malina Golden Queen rośnie najlepiej na glebie żyznej, średnio zwięzłej, słabo kwaśnej.
  • Cięcie: polega na wycięciu starych (dwuletnich) pędów po zakończonym owocowaniu późną jesienią lub wczesną wiosną na wysokości kilku cm nad ziemią. Zostawiamy tylko młode tegoroczne pędy, które nie owocowały. Jednocześnie należy usunąć nadmiar młodych pędów, pozostawiając do 5-7 sztuk w krzewie.
  • Nawożenie: w czasie wzrostu należy pamiętać o podlewaniu roślin i nawożeniu nawozami bogatymi w azot. Nawożenie powinno być wykonywane w ten sposób, aby rośliny rozpoczęły wegetację możliwie wcześnie na wiosnę i szybko rosły. Celowe jest wczesne zastosowanie wolno działającego nawozu azotowego, np. mocznika. W późnym okresie, tj. w V i VI, niezbędne jest 2-3-krotne zastosowanie łatwo dostępnego azotu, np. w formie saletry amonowej.
  • Zbiór: VII-IX.

Sadzonka w balocie - 1 opakowanie: 1 roślina.

70-421
Zimowanie
zimuje
Ilość sztuk
1
Termin wysyłki
Październik

Malina Golden Queen

Sadzonka w balocie - 1 op.: 1 roślina.Malina Golden Queen to odmiana letnia owocująca na pędach dwuletnich w terminie VII-IX. Owoce średniej wielkości, doskonałe w smaku, dużo słodsze i bardziej aromatyczne od czerwonych. Krzew odporny na mróz i na choroby grzybowe.

70-421
Niedostępny
Cena
13,20 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
Dostawa od 15,00 zł (Wyświetl koszt wysyłki)
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pole wymagane

 


Październik
Termin wysyłki
zimuje
Zimowanie
1
Ilość sztuk
Opinie o produkcie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zobacz także

Mogą Ci się również spodobać