Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. [zamknij]

 

Chemia basenowa

Wszystkim tym, którzy pragną cieszyć się czystą i przejrzystą wodą w swoim przydomowym basenie, możemy zaproponować szeroki wybór wysokiej jakości chemii basenowej. Są to produkty odporne na działanie temperatury oraz promieniowania ultrafioletowego, które mogą być wykorzystywane nie tylko w basenach prywatnych, ale także w brodzikach dla dzieci, fontannach oraz niezarybionych oczkach wodnych.

Dostępna w naszym asortymencie chemia basenowa to między innymi wysokowartościowe, niepieniące się preparaty grzybo-, algo- oraz bakteriobójcze, alkaliczne środki czyszczące zawierające w swoim składzie wysokiej jakości detergenty rozpuszczające tłuszcze, osady z mydła, szamponów i kosmetyków, a także tabletki multifunkcyjne zawierające aktywny chlor, które służą do szybkiej dezynfekcji wody znajdującej się w basenie. Ponadto nasza oferta obejmuje końcówki odkurzacza przeznaczone do pomp filtrujących oraz bojki dozujące, które zostały zaprojektowane w ten sposób, aby pozwalać na wygodne dozowanie preparatów chemicznych bez ryzyka odbarwienia basenu.

Czytaj więcej...

Kolor  

produktów na stronie


 

 Florexpol

PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego
we wszystkie dni robocze od 8:00 do 17:00
tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50;
e-mail: info@florexpol.com.pl

 

Kontakt do Działu Techniki Basenowej
e-mail: info@basen.com.pl

Godziny pracy: w dni robocze 8:00-16:00

Zapraszamy również do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO W DĘBÓWCE K. LUBLINA

GODZINY OTWARCIA :
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
NIEDZIELA: NIECZYNNE