Katalog

  • Produkty sprzedawane w sezonie wiosennym

  • Produkty sprzedawane w sklepie w Dębówce

  • Miniaturowe drzewka owocowe to nowe, wolno rosnące odmiany roślin, idealne dla posiadaczy małych ogrodów, balkonów i tarasów. Drzewka mogą być sadzone blisko siebie, dzięki czemu można znacznie zaoszczędzić miejsce w ogrodzie. Wyselekcjonowane przez nas gatunki plonują obficie, a ich wielkość ułatwia zbiór owoców i nie powoduje nadmiernego zacienienia roślin sąsiadujących. Wszystkie odmiany minidrzewek bardzo wcześnie wchodzą w owocowanie, a ich owoce mają identyczne walory smakowe jak te z drzew normalnych gabarytów.

  • Oferowane przez nas drzewa i krzewy owocowe są starannie dobierane przez nasz zespół ekspertów. Oprócz znannych i cenionych odmian, takich jak Śliwa Węgierka, co sezon mamy w sprzedaży pojawiające się na rynku nowe odmiany. Nasze krzewy rodzą aromatyczne owoce, doskonałe na konfitury, galaretki, soki, do bezpośredniej konsumpcji i do mrożenia. Przepisy na owocowe przysmaki znajdą Państwo na naszym blogu. Wszystkie rośliny zostały sprawdzone w polskich warunkach klimatycznych. Większość z nich wyróżnia się wysoką odpornością na choroby oraz mróz. Do każdej z oferowanych przez nas roślin dołączana jest instrukcja uprawy. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące wymagań, owocowania, zbiorów oraz pielęgnacji drzew i krzewów owocowych dostępne są również w opisie online każdego z produktów.PUH Florexpol Sp. z o.o.
Dębówka 17A
20-050 Lublin 2

Kontakt do Działu Wysyłkowego we wszystkie dni robocze od 8.00 do 17.00 tel. 81 533 23 05, 81 533 30 50; e-mail: info@florexpol.com.pl

Zapraszamy również do naszego Centrum Ogrodniczego w Dębówce k. Lublina

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota 9.00 - 15.00